Home Zagraj w FIFA13 , Pokonaj Gwiazdę Betsafe i wygraj 150 PLN

Zagraj w FIFA13 , Pokonaj Gwiazdę Betsafe i wygraj 150 PLN

4 min read
0
550
Zagraj w FIFA13 , Pokonaj Gwiazdę Betsafe i wygraj 150 PLN

Zagraj w FIFA13 , Pokonaj Gwiazdę Betsafe i wygraj 150 PLN

Pierwszy post konkursowy, czyli przyjmujemy pierwsze zapisy! Co zrobić, aby wziąć udział w pierwszej kolejce? Oto warunki:

1. Dokonaj przynajmniej minimalnego depozytu do Betsafe.com
2. Napisz pod tym postem (zakładka BLOG w Betsafe ): “Biorę udział w konkursie. [Login w FIFA]” |
3. Czekaj na losowanie.

Zwycięzcę wybierzemy na początku przyszłego tygodnia i podamy go pod tym postem oraz skontaktujemy się z nim mailowo ze szczegółami rozegrania meczu.

Zgarnie on 50PLN na swoje konto w Betsafe oraz otrzyma kolejne 100PLN, jeśli zdoła pokonać Gwiazdę Betsafe.com! (kasa zostanie przyznana po rozegraniu meczu)

Zatem – czas start!

Szczegóły konkursu, pytania i odpowiedzi znajdziecie klikając TUTAJ

Konkurs będzie pojawiał się raz w tygodniu i jedna osoba w tygodniu będzie miała szanse wygrać minimum 150pln. W dwóch turach.


I tura – zgłoszenie – każda wylosowana przez nas osoba za samo wylosowanie otrzymuje 50PLN na swoje konto (obrót tylko x1). Aby wziąć udział w losowaniu trzeba będzie:
a) za pierwszym razem trzeba będzie dokonać przynajmniej minimalnego depozytu i napisać pod odpowiednim postem: “Biorę udział w konkursie. Login w FIFA”.
b) w każdym kolejnym konkursie trzeba będzie zagrać zakład na kursy, które się pojawią (kto wygra mecz Gwiazda Betsafe vs Użytkownik) za minimum 10PLN oraz napisać pod odpowiednim postem “Biorę udział w konkursie. Numer zagranego kuponu. Login w FIFA”.
II tura – mecz – tu za pokonanie Gwiazdy Betsafe wygrać będzie można 100PLN na konto (obrót tylko x1). Jeśli wygra Gwiazda, to nagroda przechodzi na kolejny konkurs i do wygrania będzie 200PLN, itd.

2. Dodatkowo, każda osoba, która zakwalifikuje się do meczu z Gwiazdą Betsafe, niezależnie od tego, czy wygra, czy przegra, automatycznie kwalifikuje się do turnieju, który odbędzie się na forum www.fifaplay.com.pl z pulą nagród wynoszącą 600PLN.

Load More Related Articles
Load More By John Cartman
Load More In 

Check Also

New NetEnt – Street Fighter II: The World Warrior Slot™

NetEnt has transformed one of the best-selling arcade games of all time for online slot fa…