Home Gratis free rounds Unibet – Získejte zdarma 10 eur na Fast Poker

Unibet – Získejte zdarma 10 eur na Fast Poker

2 min read
0
464


Unibet s radostí oznamuje spuštění nového způsobu hraní pokeru.

S Fast Pokerem už nebudete muset čekat. I v případě, že složíte svou handu, pouze vteřiny vás dělí od další hry. Fast poker spouštíme ve středu 4. dubna v 17 hodin.

10€ bonus do začátku

Založte si Unibet účet, vytvořte si alias pro Fast Poker hned teď a Unibet Vám za to dám 10€ do začátku! Stačí když si stáhnete klienta pro Fast Poker a zvolíte si svůj alias (přezdívku), čímž automaticky získáte bonus 10€, se kterým se můžete okamžitě pustit do akce! Ale pospěšte si! Tato nabídka platí pouze pro 4000 hráčů, kteří si jako první vytvoří svůj alias!

Váš hlavní Unibet účet je současně Vaši peněženkou pro Fast Poker a pro získání bonusu musíte na tomto účtu mít plusový zůstatek. Pokud narakujete 10€ během 60ti dnů od Vaši registrace na Fast Pokeru, 10€ bonus se přemění na reálné peníze. Výši Vašeho bonusu můžete zkontrolovat kliknutím na symbol procenta (%) v klientovi Fast Pokeru.
200€ uvítací bonus

Za každých 25€ raku, vám bude přidáno 5€ v hotovosti na účet Fast Pokeru. Budete tak mít 60 dnů na získání celého bonusu 200€. Výši Vašeho bonusu můžete zkontrolovat kliknutím na symbol procenta (%) v klientovi Fast Pokeru.

Load More Related Articles
Load More By John Cartman
Load More In Gratis free rounds

Check Also

Polish Football League “Ekstraklasa” launches the streaming platform of live match

Ekstraklasa S.A. starts with its largest technology project – its own OTT (Over The …