Home Gratis free rounds Student z Hordaland zdobywa rekordowego Jackpota w wysokości 11 milonów euro w kasynie Betsson

Student z Hordaland zdobywa rekordowego Jackpota w wysokości 11 milonów euro w kasynie Betsson

3 min read
0
733

Student z Hordaland zdobywa rekordowego Jackpota w wysokości 11 milonów euro w kasynie Betsson. ksiega Rekord Guinnessa w kategorii“Najwyższa Wygrana na Automacie Online certyfikat

Student z Hordaland zdobywa rekordowego Jackpota w wysokości 11 milonów euro w kasynie Betsson

“Nie mogłem uwierzyć.”

Student z Hordaland wrócił do domu po upojnej nocy na mieście, obejrzał film i postanowił spędzić trochę czasu na Betsson.com. Dzięki tej decyzji stał się o 11,7 miliona euro bogatszy!

“To nieprawdopodobne, nie mogłem uwierzyć i od razu zadzwoniłem do brata i kilku znajomych.” – powiedział Betsson.com zdobywca rekordowego Jackpota.

“Jeszcze to do mnie nie dotarło. Nie mogłem zasnąć do 6 rano, a już o 7 wstałem podekscytowany. Po prostu niemożliwe było zasnąć, do teraz cały się trzęsę i pocę. Muszę się uspokoić i pomyśleć co zrobić z tą górą pieniędzy – powiedział 20-latek.

Jak dokładnie doszło do wygranej? Nasz bohater po powrocie z imprezy, obejrzał film i tuż przed snem postanowił odwiedzić na chwilę Betsson.com.

Szybko znalazł darmowe spiny w najnowszej promocji w Kasynie Betsson w grze Mega Fortune – oferującej ogromnego Jackpota.

“Zazwyczaj gram w Zakładach Sportowych, które są fantastyczne, jednak zauważyłem, że można zgarnąć wielkiego Jackpota i pomyślałem sobie, że warto spróbować. Byłem absolutnie zszokowany, kiedy przed moimi oczami pojawiła się suma 11,7 miliona euro – powiedział z uśmiechem zwycięza.

“Nigdy nawet nie śniłem o zgarnięciu takiej fortuny! Jednak stało się to rzeczywistością, a ja jestem w siódmym niebie!”

Zwycięzca poprosił i otrzyma profesjonalne doradztwo finansowe od niezależnej firmy konsultingowej zapewnionej przez Betsson.com

Nagroda jednocześnie ustanowiła nowy Rekord Guinnessa w kategorii“Najwyższa Wygrana na Automacie Online”. Z dumą prezentujemy certyfikat:

Zobacz nagranie ze zwycięzcą Mega Fortune

Wywiad:

Load More Related Articles
Load More By John Cartman
Load More In Gratis free rounds

Check Also

Willy’s Hot Chillies – new NetEnt slot

Willy’s Hot Chillies™ Slot is packed with Multiplier Wilds. There are Multipliers o…