Home Gratis free rounds Student z Hordaland zdobywa rekordowego Jackpota w wysokości 11 milonów euro w kasynie Betsson

Student z Hordaland zdobywa rekordowego Jackpota w wysokości 11 milonów euro w kasynie Betsson

3 min read
0
509

Student z Hordaland zdobywa rekordowego Jackpota w wysokości 11 milonów euro w kasynie Betsson. ksiega Rekord Guinnessa w kategorii“Najwyższa Wygrana na Automacie Online certyfikat

Student z Hordaland zdobywa rekordowego Jackpota w wysokości 11 milonów euro w kasynie Betsson

“Nie mogłem uwierzyć.”

Student z Hordaland wrócił do domu po upojnej nocy na mieście, obejrzał film i postanowił spędzić trochę czasu na Betsson.com. Dzięki tej decyzji stał się o 11,7 miliona euro bogatszy!

“To nieprawdopodobne, nie mogłem uwierzyć i od razu zadzwoniłem do brata i kilku znajomych.” – powiedział Betsson.com zdobywca rekordowego Jackpota.

“Jeszcze to do mnie nie dotarło. Nie mogłem zasnąć do 6 rano, a już o 7 wstałem podekscytowany. Po prostu niemożliwe było zasnąć, do teraz cały się trzęsę i pocę. Muszę się uspokoić i pomyśleć co zrobić z tą górą pieniędzy – powiedział 20-latek.

Jak dokładnie doszło do wygranej? Nasz bohater po powrocie z imprezy, obejrzał film i tuż przed snem postanowił odwiedzić na chwilę Betsson.com.

Szybko znalazł darmowe spiny w najnowszej promocji w Kasynie Betsson w grze Mega Fortune – oferującej ogromnego Jackpota.

“Zazwyczaj gram w Zakładach Sportowych, które są fantastyczne, jednak zauważyłem, że można zgarnąć wielkiego Jackpota i pomyślałem sobie, że warto spróbować. Byłem absolutnie zszokowany, kiedy przed moimi oczami pojawiła się suma 11,7 miliona euro – powiedział z uśmiechem zwycięza.

“Nigdy nawet nie śniłem o zgarnięciu takiej fortuny! Jednak stało się to rzeczywistością, a ja jestem w siódmym niebie!”

Zwycięzca poprosił i otrzyma profesjonalne doradztwo finansowe od niezależnej firmy konsultingowej zapewnionej przez Betsson.com

Nagroda jednocześnie ustanowiła nowy Rekord Guinnessa w kategorii“Najwyższa Wygrana na Automacie Online”. Z dumą prezentujemy certyfikat:

Zobacz nagranie ze zwycięzcą Mega Fortune

Wywiad:

Load More Related Articles
Load More By John Cartman
Load More In Gratis free rounds

Check Also

Polish Football League “Ekstraklasa” launches the streaming platform of live match

Ekstraklasa S.A. starts with its largest technology project – its own OTT (Over The …