Home Gratis free rounds Skrill Cashback Boost! 27.03-7.05.2013

Skrill Cashback Boost! 27.03-7.05.2013

2 min read
0
709

Od teraz do 7 maj br. zyskujesz 4 razy więcej punktów lojalnościowych.

Zero limitów, zero progów, zero ograniczeń dotyczących wpłat

Skrill Cashback Boost! 27.03-7.05.2013

Gdziekolwiek zechcesz grać, zgarnij pulę ze Skrill i zyskaj 4 razy więcej punktów lojalnościowych na swoich wszystkich transakcjach. Już od 27 marzec wraca nasza słynna promocja zwrotu gotówkowego. Tym razem potrwa aż 6 tygodni. Wszystkie transakcje zrealizowane do 7 maja br. dadzą 4 razy więcej punktów lojalnościowych.

 

Czym są punkty lojalnościowe?

Członkowie Skrill VIP zyskują punkty lojalnościowe na swoich wszystkich transakcjach. Zazwyczaj otrzymują 1 punkt lojalnościowy za 1 przesłane euro, ale podczas promocji Cashback ten przelicznik wzrasta aż czterokrotnie

Na co mogę przeznaczyć zdobyte punkty lojalnościowe?

Zdobyte punkty lojalnościowe możesz wymienić na gotówkę, która zasili Twoje konto lub na ponad 300 wspaniałych nagród z naszego nowego Skrill VIP store.

Jeżeli nie jesteś jeszcze Skrill VIP-em wystarczy, że podczas promocji dokonasz transakcji na łączną kwotę 2000 euro, by nim zostać.

Aby skorzystać na tym wszystkim jak najwięcej, zapoznaj się z listą wykluczonych partnerów handlowych, zanim jeszcze przystąpisz do promocji. Jeżeli masz pytania odnośnie Skrill Cashback: Boost, skontaktuj się z opiekunem konta lub wyślij e-mail: cashback@skrill.com.

*Obowiązuje regulamin

Load More Related Articles
Load More By John Cartman
Load More In Gratis free rounds

Check Also

STS won in the SBC Awards 2019

STS – the largest bookmaker in Poland, which also operates in several European markets – w…