Home Gratis free rounds Bonus Kasynie Betano – 2 x 1000 PLN w gotówce – freeroll

Kasynie Betano – 2 x 1000 PLN w gotówce – freeroll

6 min read
0
526

Kasynie Betano - 2 x 1000 PLN w gotówce

 

Kasynie Betano – 2 x 1000 PLN w gotówce

 

Każdego tygodnia rozdzielamy po 2×1000 PLN w gotówce dla pierwszych sześciu graczy w rankingu turniejów Freeroll!

Jak działają turnieje freeroll w Kasynie Betano?
Aby wziąć udział w jednym z turniejów freeroll w Kasynie Betano, wszystko, co musisz zrobić, to postawić prawdziwe pieniądze w jednej z gier, która znajduje się na liście tego konkretnego turnieju w godzinach trwania turnieju.

W każdy poniedziałek i czwartek możesz zagrać w jednej z gier kategorii automaty video w Kasynie Betano od niedzieli wieczór od 00:00 do poniedziałku wieczór do 00:00 lub od środy wieczór od 00:00 do czwartku wieczór do 00:00. Podsumowując: każdy turniej będzie trwał 24 godziny, a więc każdy ma okazję zagrać, kiedy tylko zechce. W tym czasie powyższe gry zostaną oznaczone literą „T” na liście gier na głównej stronie Kasyna Betano.

Nagrody

Nagrody, które zostaną przyznane w turnieju:

1 miejsce 360 PLN
2 miejsce 240 PLN
3 miejsce 160 PLN
4 miejsce 100 PLN
5 miejsce 80 PLN
6 miejsce 60 PLN

Uwaga! Aby uczestniczyć w turnieju, nie musisz grać przez 24 godziny. Aby Twój udział został zaliczony, musisz zagrać co najmniej 850 rund (w tym konkretnym przypadku zagrań), a kwota, którą postawisz w każdej rundzie musi przekroczyć 1 PLN w automatach video w wyżej wymienionym okresie czasu.

Kwoty, które wygrasz lub przegrasz w tym czasie, traktowane są jak zwyczajne wygrane lub przegrane w grach rozgrywanych w dowolnych godzinach. Nagrody we freeroll są całkowicie niezależne i zazwyczaj przyznawane są zwycięzcom (dodawane do ich salda na koncie w Kasynie Betano w EUR lub PLN) bezpośrednio po zakończeniu turnieju.

Ranking

Wszyscy gracze, którzy rozegrają 850 lub więcej rund w wyżej wymienionych grach, pojawią się w oficjalnym rankingu (który będzie widoczny i aktualizowany w trakcie turnieju w prawej części okna gry), na koniec turnieju zostaną wyświetlone osoby, którym przyznane zostały nagrody według pozycji na której zakończyły one grę.

Wynik obliczany jest według następującej formuły:

Turnieje poniedziałkowe:

Wszystkie wygrane / Wszystkie zakłady

Oznacza to, że wynik zostanie obliczony jako stosunek wygranych w zakładach do liczby rund, w których gracz wziął udział.

Turnieje czwartkowe:

20 kolejnych najlepszych zwycięskich rund (wygrana – zakład)

Wynik określany jest przez stosunek wygranych do zakładów w 20 kolejnych rundach w danej chwili. Wynik jest aktualizowany automatycznie w każdej nowej rundzie tak, że na koniec turnieju wygrywa 20 najlepszych kolejnych rund.

Krótko mówiąc, nic nie jest przesądzone, zanim nie zostanie rozegrane ostatnie zagranie w turnieju!

Wymagane rundy

Aby zdobyć pieniądze, użytkownik musi rozegrać wymaganą liczbę rund w jednym z naszych automatów video w czasie od 00:00 w niedzielę do 00:00 w poniedziałek. Aby móc szybko sprawdzić, czy rozegrał już wymaganą liczbę rund, gracz powinien sprawdzić, czy jego nazwa użytkownika wyświetla się w Tabeli liderów na biało (zamiast na szaro). Szary kolor oznacza, że choć na daną chwilę zebrał wystarczającą liczbę punktów, aby znaleźć się w Tabeli liderów, nie rozegrał jeszcze wymaganej liczby rund i jeśli opuści turniej w tej chwili, nie znajdzie się w oficjalnej klasyfikacji (nie będzie zatem uprawniony do nagrody).

 

Kasynie Betano – 2 x 1000 PLN w gotówce – freeroll

Load More Related Articles
Load More By John Cartman
Load More In Bonus

Check Also

Polish Football League “Ekstraklasa” launches the streaming platform of live match

Ekstraklasa S.A. starts with its largest technology project – its own OTT (Over The …