Home Gratis free rounds Bonus Kasynie Betano – 2 x 1000 PLN w gotówce – freeroll

Kasynie Betano – 2 x 1000 PLN w gotówce – freeroll

6 min read
0
711

Kasynie Betano - 2 x 1000 PLN w gotówce

 

Kasynie Betano – 2 x 1000 PLN w gotówce

 

Każdego tygodnia rozdzielamy po 2×1000 PLN w gotówce dla pierwszych sześciu graczy w rankingu turniejów Freeroll!

Jak działają turnieje freeroll w Kasynie Betano?
Aby wziąć udział w jednym z turniejów freeroll w Kasynie Betano, wszystko, co musisz zrobić, to postawić prawdziwe pieniądze w jednej z gier, która znajduje się na liście tego konkretnego turnieju w godzinach trwania turnieju.

W każdy poniedziałek i czwartek możesz zagrać w jednej z gier kategorii automaty video w Kasynie Betano od niedzieli wieczór od 00:00 do poniedziałku wieczór do 00:00 lub od środy wieczór od 00:00 do czwartku wieczór do 00:00. Podsumowując: każdy turniej będzie trwał 24 godziny, a więc każdy ma okazję zagrać, kiedy tylko zechce. W tym czasie powyższe gry zostaną oznaczone literą „T” na liście gier na głównej stronie Kasyna Betano.

Nagrody

Nagrody, które zostaną przyznane w turnieju:

1 miejsce 360 PLN
2 miejsce 240 PLN
3 miejsce 160 PLN
4 miejsce 100 PLN
5 miejsce 80 PLN
6 miejsce 60 PLN

Uwaga! Aby uczestniczyć w turnieju, nie musisz grać przez 24 godziny. Aby Twój udział został zaliczony, musisz zagrać co najmniej 850 rund (w tym konkretnym przypadku zagrań), a kwota, którą postawisz w każdej rundzie musi przekroczyć 1 PLN w automatach video w wyżej wymienionym okresie czasu.

Kwoty, które wygrasz lub przegrasz w tym czasie, traktowane są jak zwyczajne wygrane lub przegrane w grach rozgrywanych w dowolnych godzinach. Nagrody we freeroll są całkowicie niezależne i zazwyczaj przyznawane są zwycięzcom (dodawane do ich salda na koncie w Kasynie Betano w EUR lub PLN) bezpośrednio po zakończeniu turnieju.

Ranking

Wszyscy gracze, którzy rozegrają 850 lub więcej rund w wyżej wymienionych grach, pojawią się w oficjalnym rankingu (który będzie widoczny i aktualizowany w trakcie turnieju w prawej części okna gry), na koniec turnieju zostaną wyświetlone osoby, którym przyznane zostały nagrody według pozycji na której zakończyły one grę.

Wynik obliczany jest według następującej formuły:

Turnieje poniedziałkowe:

Wszystkie wygrane / Wszystkie zakłady

Oznacza to, że wynik zostanie obliczony jako stosunek wygranych w zakładach do liczby rund, w których gracz wziął udział.

Turnieje czwartkowe:

20 kolejnych najlepszych zwycięskich rund (wygrana – zakład)

Wynik określany jest przez stosunek wygranych do zakładów w 20 kolejnych rundach w danej chwili. Wynik jest aktualizowany automatycznie w każdej nowej rundzie tak, że na koniec turnieju wygrywa 20 najlepszych kolejnych rund.

Krótko mówiąc, nic nie jest przesądzone, zanim nie zostanie rozegrane ostatnie zagranie w turnieju!

Wymagane rundy

Aby zdobyć pieniądze, użytkownik musi rozegrać wymaganą liczbę rund w jednym z naszych automatów video w czasie od 00:00 w niedzielę do 00:00 w poniedziałek. Aby móc szybko sprawdzić, czy rozegrał już wymaganą liczbę rund, gracz powinien sprawdzić, czy jego nazwa użytkownika wyświetla się w Tabeli liderów na biało (zamiast na szaro). Szary kolor oznacza, że choć na daną chwilę zebrał wystarczającą liczbę punktów, aby znaleźć się w Tabeli liderów, nie rozegrał jeszcze wymaganej liczby rund i jeśli opuści turniej w tej chwili, nie znajdzie się w oficjalnej klasyfikacji (nie będzie zatem uprawniony do nagrody).

 

Kasynie Betano – 2 x 1000 PLN w gotówce – freeroll

Load More Related Articles
Load More By John Cartman
Load More In Bonus

Check Also

Willy’s Hot Chillies – new NetEnt slot

Willy’s Hot Chillies™ Slot is packed with Multiplier Wilds. There are Multipliers o…