November 26, 2020

Free Spin Gratis

bonuses & other casino promotions

Fortuna (daw. Profesjonał )

4 min read
FORTUNA zakłady bukmacherskie Sp. z o.o.
ul. Bielska 47
43-400 Cieszyn
fax.: +48 33/ 858 21 42

Wpisana do Rejestru Przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem KRS 0000002455 przez Sąd Rejonowy w Bielsku-Białej, VIII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego Regon 070707400, NIP 548-11-92-629, wysokość kapitału zakładowego: 2.376.000,00 zł

PRZEDMIOT DZIAŁALNOŚCI

Przedmiotem działalności firmy jest organizowanie zakładów bukmacherskich na wyniki wydarzeń sportowych, społecznych i politycznych. W zakładach mogą uczestniczyć tylko osoby pełnoletnie, które przestrzegają regulamin gry. Jest on dostępny w każdym punkcie przyjmowania zakładów.

HISTORIA

Początki istnienia najstarszej firmy bukmacherskiej sektora prywatnego w Polsce jeszcze pod nazwą Profesjonał Sp. z o.o., sięgają 1996 roku, kiedy to firma otrzymała licencję Ministerstwa Finansów na urządzanie i prowadzenie działalności w zakresie zakładów bukmacherskich. Profesjonał nieustannie rozwijał i optymalizował swoją sieć punktów. Profesjonał od dłuższego czasu był członkiem międzynarodowej grupy FORTUNA, skupiającej firmy bukmacherskie, która jeżeli chodzi o założenie – wiedzie prym jako historycznie pierwsza w regionie Europy Środkowej. Profesjonał na przełomie roku 2007/2008 zmienił nazwę na Fortuna zakłady bukmacherskie, tym samym stał się nieodłączną częścią grupy Fortuna. To właśnie Fortuna była pierwszą w historii firmą bukmacherską, która powstała w nowych warunkach po listopadzie 1989 w byłej Czechosłowacji. Stało się to dokładnie w południe 1 maja 1990r., a jej otwarcie cieszyło się ogromnym zainteresowaniem. Fortuna od samego początku rozszerzała sieć punktów i rozwijała system komputerowy. Z wizją dalszego rozwoju w krajach Europy Środkowej, już w 1991 roku Fortuna rozpoczęła budowę partnerskiej sieci na Słowacji. W roku 2006 firma Terno zmieniła nazwę na Fortuna. W chwili obecnej marka Fortuna weszła również do Polski. Zmiana nazwy Profesjonał na Fortuna zakłady bukmacherskie przyniosła kilka korzyści, które powinny nie tylko poszerzyć portfolio produktów, ale również poprawić jakości usług. W chwili obecnej do dyspozycji klientów pozostaje 474 punktów na terenie całej Polski.

DEWIZA FIRMY

Podstawową dewizą firmy jest dbałość o jakość wykonywanych usług oraz orientacja na społeczną odpowiedzialność w prowadzeniu podjętej inicjatywy. Przede wszystkim firma stawia na jakość wykonywanych usług. Kadra pracownicza firmy Fortuna zakłady bukmacherskie, jest starannie dobierana i odpowiednio wykwalifikowana. Nieodłącznym elementem strategii działania jest ciągłe poszukiwanie nowych technologii i rozwiązań, które o krok wyprzedzać będą nawet najbardziej wysublimowane oczekiwania klientów. Firma wdrożyła zaawansowane technologicznie oprogramowanie On-Line, dzięki któremu każdy gracz może sprawdzić swoje wyniki w dowolnym punkcie. Firma bierze aktywny udział w propagowaniu odpowiedzialnej gry, polegającą na inteligentnej kalkulacji i dobrej znajomości specyfiki zachowań środowiska sportowego. Dotychczasowa działalność Spółki stanowi gwarancję wiarygodności i zaufania w oczach odbiorców oferowanych usług, których oczekiwaniom firma nieustannie wychodzi naprzeciw. Zysk z zakładów wzajemnych przeznaczony jest, zgodnie z przepisami prawa, w głównej części na popieranie działalności sportowej i rozwój kultury fizycznej. W 2007r firma ufundowała 10 miesięczne stypendia dla trójki młodych sportowców. Pieniądze te przeznaczone zostały na wspieranie rozwoju ich talentów. Ufundowane zostały również dwa miesięczne staże w dziale marketingu dla laureatów zorganizowanego przez firmę konkursu. Konkurs przeznaczony był dla studentów Instytutu Sztuki Wydziału Artystycznego Uniwersytetu Śląskiego, miał na celu wyłonienie twórcy najlepszego plakatu oddającego idę ducha sportu.

TYGODNIK FIRMOWY

Od 2001r. firma wydaje własny tygodnik PROFESJONAŁ (od marca 2008r. tygodnik zmienił nazwę na:”FORTUNA ZAKŁADY BUKMACHERSKIE”),w którym zawarta jest oferta oraz tabele i statystyki wydarzeń sportowych. Można go nabyć w punktach sprzedaży na terenie całej Polski.

DZIAŁALNOŚĆ CHARYTATYWNA

Na uwagę zasługują także działania nie związane w żaden sposób z rachunkiem ekonomicznym. Część funduszy pozyskaną z zakładów sportowych firma przeznacza na inicjatywy społeczne i charytatywne. Fortuna pomaga również lokalnym klubom sportowym w zakupie sprzętu sportowego, niezbędnego do nauki pływania czy też gry w koszykówkę.

LAUR KLIENTA

Z wielką przyjemnością informujemy, że Fortuna zakłady bukmacherskie przed zmianą nazwy, jeszcze jako firma Profesjonał Sp. z o.o. zdobyła I miejsce w konkursie „LAUR KLIENTA” w kategorii „Zakłady bukmacherskie”. Tytuł ten został ponownie przyznany firmie w roku następnym, co niewątpliwie potwierdza, iż produkty i usługi firmy są najpopularniejsze w opinii klientów na polskim rynku. To, do kogo powędrował tytuł rozstrzygnięto w oparciu o badania popularności produktów i usług przeprowadzone przez dodatek jakim jest Przegląd Gospodarczy, który ukazuje się na łamach Gazety Prawnej. Były to opinie społeczeństwa zweryfikowane ankietami.

Mamy nadzieję, że zainteresowaliśmy Was tą krótką charakterystyką naszej firmy.

Copyright © All rights reserved. | Newsphere by AF themes.