October 22, 2020

Free Spin Gratis

bonuses & other casino promotions

Czy wierzysz w prawdziwą sensację na Euro 2012?

2 min read

Czy wierzysz w prawdziwą sensację na Euro 2012?

Czy wierzysz w prawdziwą sensację?

Betsson przygotował dla Ciebie zakład bez ryzyka na zwycięzcę Euro 2012!

Polska jeszcze nigdy nie wygrała Mistrzostwa Europy w piłce nożnej, a trzeba pamiętać, że zawsze musi nadejść ten pierwszy raz. Jeżeli nie teraz, to kiedy? W końcu podopieczni Franciszka Smudy grają u siebie i będą wspierani przez miliony fanów!

W turnieju weźmie udział wiele utytułowanych drużyn, czy już wiesz, która z nich wejdzie do finału i zdobędzie upragnione złoto? Hiszpania, obecni Mistrzowie Europy i Świata, są oczywistymi faworytami, jednak obstawiając zwycięstwo innej drużyny możesz przewidzieć prawdziwą sensację nadchodzącego Euro i wykorzystać wysokie kursy! Nie zapomnij, co stało się w 1992 i 2004, gdy odpowiednio Dania i Grecja zaskoczyły cały świat, zdobywając pierwsze miejsce w Europie!

Betsson chciałby uczcić rozpoczęcie prestiżowego turnieju w Polse i zaoferować Ci zakład bez ryzyka na zwycięzcę EURO 2012! Nie musisz stawiać na faworytów, pamiętaj, nigdy nie wiadomo, kiedy pojawi się nowa sensacja!

Otwórz konto na Betsson.com i przed rozpoczęciem turnieju wypuść zakład za minimum 50 PLN na zwycięzcę Euro 2012. Otrzymasz zwrot do kwoty 50 PLN w ciągu 48 godzin! Nie ważne, czy wygrywasz, czy przegrywasz, i tak zostaniesz nagrodzony!

Wyślij email na adres: darmowyzaklad@betsson.com wraz z nazwą użytkownika i numerem kuponu w tytule maila, by otrzymać darmowy zakład.

Oferta dostępna jest jedynie dla nowych graczy, którzy zerejestrowali konto w okresie 24/05-07/06.

Warunki i zasady:

  • Promocja dostępna jest pomiędzy 24/05/2012, a 07/06/2012 dla wszystkich NOWYCH graczy, którzy nie założyli jeszcze konta na Betsson.
  • Do promocji zaliczony zostanie jedynie zakład złożony w okresie promocji podanym powyżej, zawierający selekcję na zwycięzcę Euro 2012. Stawka zakładu to minimum 50 PLN. Jeśli złożysz więcej niż jeden zakład, jedynie pierwszy kupon złożony w okresie promocji, będzie brany pod uwagę.
  • Betsson zwróci stawkę Twojego kuponu do kwoty 50 PLN w ciągu 48 godzin od momentu wysłania maila
  • Zwrot zostanie wypłacony w formie bonusu, który należy obrócić 6 razy po kursie min. 1,50 przed wypłatą.
  • Z promocji można skorzystać tylko raz na jednego gracza, domostwo i adres IP
  • Promocja jest przeznaczona TYLKO dla polskich Użytkowników, którzy zarejestrowali się na Polskiej wersji strony Betsson.com i korzystają z waluty PLN na swoim koncie.
  • Betsson zastrzega sobie prawo do anulowania lub modyfikowania tej promocji bez uprzedniego powiadomienia. W przypadku jeśli nie uwzględniono pewnych warunków, standardowe Warunki i Zasady obowiązują.

>>>Rozdajemy Bilety na Euro 2012

You may have missed