Home Czy wierzysz w prawdziwą sensację na Euro 2012?

Czy wierzysz w prawdziwą sensację na Euro 2012?

5 min read
0
506

Czy wierzysz w prawdziwą sensację na Euro 2012?

Czy wierzysz w prawdziwą sensację?

Betsson przygotował dla Ciebie zakład bez ryzyka na zwycięzcę Euro 2012!

Polska jeszcze nigdy nie wygrała Mistrzostwa Europy w piłce nożnej, a trzeba pamiętać, że zawsze musi nadejść ten pierwszy raz. Jeżeli nie teraz, to kiedy? W końcu podopieczni Franciszka Smudy grają u siebie i będą wspierani przez miliony fanów!

W turnieju weźmie udział wiele utytułowanych drużyn, czy już wiesz, która z nich wejdzie do finału i zdobędzie upragnione złoto? Hiszpania, obecni Mistrzowie Europy i Świata, są oczywistymi faworytami, jednak obstawiając zwycięstwo innej drużyny możesz przewidzieć prawdziwą sensację nadchodzącego Euro i wykorzystać wysokie kursy! Nie zapomnij, co stało się w 1992 i 2004, gdy odpowiednio Dania i Grecja zaskoczyły cały świat, zdobywając pierwsze miejsce w Europie!

Betsson chciałby uczcić rozpoczęcie prestiżowego turnieju w Polse i zaoferować Ci zakład bez ryzyka na zwycięzcę EURO 2012! Nie musisz stawiać na faworytów, pamiętaj, nigdy nie wiadomo, kiedy pojawi się nowa sensacja!

Otwórz konto na Betsson.com i przed rozpoczęciem turnieju wypuść zakład za minimum 50 PLN na zwycięzcę Euro 2012. Otrzymasz zwrot do kwoty 50 PLN w ciągu 48 godzin! Nie ważne, czy wygrywasz, czy przegrywasz, i tak zostaniesz nagrodzony!

Wyślij email na adres: darmowyzaklad@betsson.com wraz z nazwą użytkownika i numerem kuponu w tytule maila, by otrzymać darmowy zakład.

Oferta dostępna jest jedynie dla nowych graczy, którzy zerejestrowali konto w okresie 24/05-07/06.

Warunki i zasady:

  • Promocja dostępna jest pomiędzy 24/05/2012, a 07/06/2012 dla wszystkich NOWYCH graczy, którzy nie założyli jeszcze konta na Betsson.
  • Do promocji zaliczony zostanie jedynie zakład złożony w okresie promocji podanym powyżej, zawierający selekcję na zwycięzcę Euro 2012. Stawka zakładu to minimum 50 PLN. Jeśli złożysz więcej niż jeden zakład, jedynie pierwszy kupon złożony w okresie promocji, będzie brany pod uwagę.
  • Betsson zwróci stawkę Twojego kuponu do kwoty 50 PLN w ciągu 48 godzin od momentu wysłania maila
  • Zwrot zostanie wypłacony w formie bonusu, który należy obrócić 6 razy po kursie min. 1,50 przed wypłatą.
  • Z promocji można skorzystać tylko raz na jednego gracza, domostwo i adres IP
  • Promocja jest przeznaczona TYLKO dla polskich Użytkowników, którzy zarejestrowali się na Polskiej wersji strony Betsson.com i korzystają z waluty PLN na swoim koncie.
  • Betsson zastrzega sobie prawo do anulowania lub modyfikowania tej promocji bez uprzedniego powiadomienia. W przypadku jeśli nie uwzględniono pewnych warunków, standardowe Warunki i Zasady obowiązują.

>>>Rozdajemy Bilety na Euro 2012

Load More Related Articles
Load More By John Cartman
Load More In 

Check Also

Polish Football League “Ekstraklasa” launches the streaming platform of live match

Ekstraklasa S.A. starts with its largest technology project – its own OTT (Over The …