November 26, 2020

Free Spin Gratis

bonuses & other casino promotions

Betsonic – Sportowy Bonus powitalny

3 min read

BetSonic - Ekskluzywny bonus 100% do 50€

Betsonic – Sportowy Bonus powitalny

Zarejestruj konto już teraz, a bonus 30 euro należy do Ciebie!

W celu zapewnienia najlepszych doznań, nasza firma oferuje bonus w wysokości 30 EUR, dla wszystkich nowych Klientów. To najprostsza droga, aby dobrze rozpocząć grę w Betsonic!

Zdobądź 100% bonus powitalny w 3 prostych krokach:

a)      Załóż konto

b)      Skorzystaj z oferty

c)       Złóż depozyt i otrzymaj bonus!

 

Przepisy i warunki oferty powitalnej.

Data publikacji: 2012-08-11

Koniec oferty: 2012-12-31

 

  • Warunki uczestnictwa
  • Wymagania wobec obrotu
  • Ogólne zasady gry w Betsonic

 

  • Warunki uczestnictwa

1)      Oferta ta jest dostępna tylko dla nowych klientów lub tych, którzy nigdy nie otrzymali oferty powitalnej.

2)      Oferta pozwala na otrzymanie 100% bonusu z wpłaconego depozytu na Betsonic.com do 30 €.Minimalna kwota depozytu to 10 €.

3)      Maksymalna kwota bonusu to 30€.

4)      Żadna oferta promocyjna nie może być łączona z ofertą bonusu powitalnego.

5)      Promocja trwa od 29 marca 2012 do 31 grudnia 2012

6)      Klient może mieć aktywny tylko jeden bonus w danym czasie.

7)      Ta oferta powitalna jest dostępna dla klientów mieszkających w dowolnym kraju Unii Europejskiej posiadających konto gracza w walucie EUR.

  • Wymagania obrotu bonusem

1)      Aby dokonać wypłaty z konta gracza, bądź transferu do innego produktu Betsonic, użytkownik musi dokonać obrotu kwoty bonusu i depozytu siedmiokrotnie (7) w zakładach sportowych, pamiętając że:

a) Do obrotu wliczane są tylko zakłady z minimalnym kursem 1.75 postawione przynajmniej na siedmiu (7) różnych kuponach i z minimum dwoma zdarzeniami na kuponie (Na przykład 1.3 x 1.35 = 1.76).

b) Single i kupony o łącznym kursie poniżej 1.75 nie wliczają się do wymaganego obrotu.

c) Maksymalna stawka zakładu nie może przekroczyć kwoty pierwszego depozytu. Jeśli Klient zawrze zakład za kwotę wyższą, kupon taki nie zostanie wliczony do obrotu bonusem. Betsonic zastrzega sobie prawo do odmowy wypłaty bonusu.

Jeżeli powyższe zasady nie zostaną spełnione,  Betsonic ma prawo odmówić realizacji wypłaty. Wprzypadku, gdy Klient złoży zakłąd za podwójną stawkę, a wymogi bonusu nie zastały wypełnione, będzie to traktowane jako nadużycie. Wówczas Betsonic zastrzega sobie prawo do konfiskaty wygranych/ odebrania bonusu i/ lub zamknięcia Konta gracza.

2)      Jeżeli warunki bonusu nie zostaną spełnione w ciągu siedemdziesięciu (70) dni (chyba, że istnieje konkretna zmiana w Przepisach i Warunkach) od momentu dodania bonusu,  Betsonic zastrzega sobie prawo do anulowania kwoty bonusu (w tym wygrane pochodzące z bonusu) z konta gracza.

  • Ogólne zasady oferty powitalnej
  1. “Zasady i warunki oferty powitalnej” są całkowicie zgodne z “Zasadami Betsonic”. BetSonic zastrzega sobie prawo do zmiany Warunków i / lub wycofania promocji w dowolnym czasie bez podania przyczyny lub bez powiadomienia. Graczą zaleca się regularnie przeglądać Przepisy i warunki konkretnych promocji, aby uniknąć nieporozumień.
  2. Z oferty bonusu powitalnego mogą korzystać wyłącznie nowi gracze. Tylko jeden bonus powitalny może zostać aktywowany na jeden adres IP włączając w to adresy IP miejsc publicznych takich jak: biuro, biblioteka, uczelnia itp.
  3. BetSonic zastrzega sobie prawo do unieważnienia wszelkich bonusów i / lub wygranych uzyskanych przez nieuczciwe zachowanie klienta ( jednego gracza lub grupy graczy), w tym prawo do odmówienia zleconej wypłaty gotówki, do odliczenia bonusu z konta gracza oraz do podjęcia niezbędnych kroków w celu odzyskania kwoty utraconej w wyniku oszustwa.

Jeśli masz jakiekolwiek pytania dotyczące tej oferty, nie wahaj się zapytać naszego działu obsługi klienta.

Copyright © All rights reserved. | Newsphere by AF themes.