Fri. Sep 25th, 2020

Free Spin Gratis

bonuses & other casino promotions

BetSonic – Ekskluzywny bonus 100% do 50€

4 min read

BetSonic - Ekskluzywny bonus 100% do 50€

BetSonic – Ekskluzywny bonus 100% do  50€

Tylko osoby ,ktore wpiszą podczas rejestracji Promotional/Bonus Code : FSG będą uprawnione do ekskluzywnego bonusa

Jak otrzymac bonus ?

Zakladamy konto na stronie http://pl.betsonic.com/sportsbook/
Wpisujemy Promotional/Bonus Code : FSG
Tylko konta w EUR sa uprawnione do otrzymania bonusu
Wpłacamy minimum 10€
Przelewamy € z My account do Sportsbook
Otrzymujemy bonus,ktory powinien byc z automatu

Uwaga: Jeżeli wpłaciliśmy powyżej 30€ a otrzymany bonus nie rowna sie kwocie wplaty (przykładowo: wplata 50€ natomiast bonus dodany wynosi 30€ ) to wysyłamy e-mail do supportu z prośbą o dopisanie pozostalej kwoty.

W treści e-maila należy podajać username,kwote wplaty oraz kod wpisany podczas rejestracji: FSG

Przepisy i warunki dla zakładów z oferty powitalnej.

Data publikacji: 2012-08-23
Koniec oferty: 2012-12-31

Warunki uczestnictwa

1) Oferta ta jest dostępna tylko dla nowych klientów lub tych, którzy nigdy nie otrzymali oferty powitalnej.
2) Oferta pozwala na otrzymanie 100% bonusu z wpłaconego depozytu na Betsonic.com do 50 €. Minimalna kwota depozytu to 10 €.
3) Maksymalna kwota bonusu to 50€.
4) Żadna oferta promocyjna nie może być łączona z ofertą bonusu powitalnego.
5) Promocja trwa od 14 sierpnia 2012 do 31 grudnia 2012
6) Klient może mieć aktywny tylko jeden bonus w danym czasie.
7) Ta oferta powitalna jest dostępna dla klientów mieszkających w dowolnym kraju Unii Europejskiej posiadających konto gracza w walucie EUR.

Wymagania wobec zakładów

1) Aby dokonać wypłaty z konta gracza, bądź transferu do innego produktu Betsonic, użytkownik musi dokonać obrotu kwoty bonusu i depozytu siedmiokrotnie (7) w zakładach sportowych, pamiętając że:
a) Do obrotu wliczane są tylko zakłady z minimalnym kursem 1.75 postawione przynajmniej na siedmiu (7) różnych kuponach i z minimum dwoma zdarzeniami na kuponie (Na przykład 1.3 x 1.35 = 1.76).
b) Single i kupony o łącznym kursie poniżej 1.75 nie wliczają się do wymaganego obrotu.
c) Maksymalna stawka zakładu nie może przekroczyć kwoty pierwszego depozytu. Jeśli Klient zawrze zakład za kwotę wyższą, kupon taki nie zostanie wliczony do obrotu bonusem. Betsonic zastrzega sobie prawo do odmowy wypłaty bonusu.
Jeżeli powyższe zasady nie zostaną spełnione, Betsonic ma prawo odmówić realizacji wypłaty. W przypadku, gdy Klient złoży zakład za podwójną stawkę, a wymogi bonusu nie zastały wypełnione, będzie to traktowane jako nadużycie. Wówczas Betsonic zastrzega sobie prawo do konfiskaty wygranych/ odebrania bonusu i/ lub zamknięcia Konta gracza.
2) Jeżeli warunki bonusu nie zostaną spełnione w ciągu siedemdziesięciu (70) dni (chyba, że istnieje konkretna zmiana w Przepisach i Warunkach) od momentu dodania bonusu, Betsonic zastrzega sobie prawo do anulowania kwoty bonusu (w tym wygrane pochodzące z bonusu) z konta gracza.

Ogólne zasady oferty powitalnej

“Zasady i warunki oferty powitalnej” są całkowicie zgodne z “Zasadami Betsonic”. BetSonic zastrzega sobie prawo do zmiany Warunków i / lub wycofania promocji w dowolnym czasie bez podania przyczyny lub bez powiadomienia. Graczom zaleca się regularnie przeglądać Przepisy i warunki konkretnych promocji, aby uniknąć nieporozumień.
Z oferty bonusu powitalnego mogą korzystać wyłącznie nowi gracze. Tylko jeden bonus powitalny może zostać aktywowany na jeden adres IP włączając w to adresy IP miejsc publicznych takich jak: biuro, biblioteka, uczelnia itp.
BetSonic zastrzega sobie prawo do unieważnienia wszelkich bonusów i / lub wygranych uzyskanych przez nieuczciwe zachowanie klienta ( jednego gracza lub grupy graczy), w tym prawo do odmówienia zleconej wypłaty gotówki, do odliczenia bonusu z konta gracza oraz do podjęcia niezbędnych kroków w celu odzyskania kwoty utraconej w wyniku oszustwa.

Wyplaty maksymalnie do  48 godzin po weryfikacji konta.

Weryfikacja

1. Dowód tożsamości
Kopia dowodu osobistego lub paszportu.
2. Dowód metody płatności
Kopia karty kredytowej lub debetowej
LUB
Zrzut ekranu z e-portfela (Moneybookers / Skrill ), gdzie widoczna jest wpłata do naszego serwisu.

Bonus Bez Depozytu

Betsonic od czasu do czasu oferuje Vouchery, Nagrody i Bonusy bez wymaganego depozytu. Takie prezenty podlegają następującym warunkom:
 1. Do tej kategorii wliczane są Vouchery, nagrody w postaci prezentów i bonusów.  Nie są  to w żaden sposób środki pieniężne, depozyty oraz ich równowartość.
 2. W przypadku, kiedy klient straci dodany prezent, a następnie dokona normalnego depozytu, nie podlega żadnym restrykcjom.
 3. Wszystkie powyższe prezenty podlegają takiemu samemu obrotowi jak bonus powitalny. Aby zostały przekonwertowane na prawdziwe pieniądze, muszą zostać także spełnione poniższe warunki.
 4. Betsonic oferuje Vouchery, Nagrody i Bonusy Klientom, którzy nigdy nie złożyli depozytu w serwisie. Dzieje się tak dlatego, iż chcemy, aby Klient poznał system Betsonic w Zakładach Sportowych, Kasynie lub innym produkcie.
  • a. Jakakolwiek wypłata jest ograniczona do pięciokroności (5) wypłat o początkowej watrości dodanego prezentu. Reszta pieniędzy pozostaje anulowanany.
  • b. Przykład: klient używa Voucher o wartości 10EUR i otrzymuje drugie 10EUR w postaci bonusu, aby rozpocząć grę z kwotą 20EUR. W przypadku wygranej 250EUR Klient  może wypłacić kwotę 100EUR, natomiast reszta środków pozostaje anulowana.
 1. Betsonic oferuje także prezenty Klientom, którzy dokonywali wcześniej depozytów na konto gracza, dając im szansę na odegranie się w przypadku wcześniejszych przegranych.
  • a. Jakakolwiek wypłata jest ograniczona do łącznej wartości złożonych depozytów w ostatnich dwunastu (12) miesiącach, a reszta kwoty zostaje anulowana.
  • b. Przykład: klient stracił 130EUR przez ostanie 12 miesięcy. Używając 50EUR bonusu, vouchera lub nagrody odgrywa się na 200EUR. W takim przypadku może wypłacić tylko 130EUR, a reszta (70EUR) pozostaje anulowana.

Bonus Bez Depozytu   Betsonic od czasu do czasu oferuje Vouchery, Nagrody i Bonusy bez wymaganego depozytu. Takie prezenty podlegają następującym warunkom: Do tej kategorii wliczane są Vouchery, nagrody w postaci prez

Pamiętaj

Tylko osoby ,ktore wpiszą podczas rejestracji Promotional/Bonus Code : FSG będą uprawnione do ekskluzywnego bonusa

Copyright © All rights reserved. | Newsphere by AF themes.