January 23, 2021

Free Spin Gratis

bonuses & other casino promotions

Betsonic 100% bonusu od pierwszego depozytu w kasynie do 100 EUR!

3 min read

BetSonic - Ekskluzywny bonus 100% do 50€

Betsonic Bonus w kasynie

100% bonusu od pierwszego depozytu w kasynie do 100 EUR!

Przepisy i warunki dla bonusu w kasynie

Zdobądź 100% bonusu w 3 prostych krokach:

Zarejestruj konto, wpłać depozyt i graj!

Data rozpoczęcia: 2012-04-25

Data ważności oferty: 2012-05-31

  • Warunki uczestnictwa
  • Wymagania dla zakładów
  • Ogólne warunki dla Betsonic, bonus w kasynie

 

  • Warunki uczestnictwa

1)      Oferta ta jest dostępna tylko dla nowych klientów lub tych, którzy nigdy nie otrzymali bonusu w kasynie. Oferta pozwala na otrzymanie 100% bonusu z wpłaconego depozytu na Betsonic.com do 100 €.Minimalna kwota depozytu to 10 €.

2)      Maksymalna kwota bonusu to 100€.

3)      Nie można łączyć bonusu w kasynie z innymi ofertami promocyjnymi.

4)      Promocja trwa od 25 kwietnie 2012 do 31 maja 2012

5)      Klient może mieć aktywny tylko jeden bonus w kasynie w danym czasie.

6)      Dla każdego umieszczonego zakładu, środki pobierane są z konta gracza. Jeżeli na koncie gracza posiadasz tylko kwotę bonusową, środki na zakład pobierane są z niej. Kwota bonusowa będzie obciążana tylko, gdy na Twoim koncie gracza nie będzie środków w gotówce.

7)      Ta oferta jest kierowana do rezydentów następujących państw Niemcy, Hiszpania, Holandia, Grecja, Włochy, Austria, Norwegia, Finlandia, oraz Szwecja.

  • Wymagania dla zakładów

1)      Zanim zlecisz wypłatę lub transfer środków do innego produktu Betsonic, kwota depozytu i wygranych musi być obrócona trzydzieści (30) razy. Przy próbie wypłaty lub przeniesienia danej kwoty przed wymaganym obrotem stawka bonusu i pochodzące z niego wygrane zostaną anulowane.

2)      Jeżeli warunki bonusu nie zostaną spełnione w ciągu siedemdziesięciu (70) dni (chyba, że istnieje konkretna zmiana w Przepisach i Warunkach) od momentu dodania bonusu,  Betsonic zastrzega sobie prawo do anulowania kwoty bonusu (w tym wygrane pochodzące z bonusu) z konta gracza.

3)      Należy pamiętać, że różne gry mogą przyczynić się do innego udziału procentowego w osiąganiu wymaganego obrotu bonusem:

GraWkład procentowy
Video Sloty 100%
Poker, Gry stołowe i inne (m.in Keno, Zdrapka) 40%
Video Poker10%
Blackjack, Ruletka2%

Przykład

Jeśli zdecydujesz się postawić kwotę 100 euro na grę w ruletkę, to zostanie ona obliczona jako 2 € na spełnienie wymagań obrotu bonusem.

  • Ogólne warunki dla Betsonic, bonus w kasynie
  1. “Zasady i warunki oferty bonusowej w kasynie” są całkowicie zgodne z “Zasadami Betsonic”. BetSonic zastrzega sobie prawo do zmiany Warunków i / lub wycofania promocji w dowolnym czasie bez podania przyczyny lub bez powiadomienia. Graczą zaleca się regularnie przeglądać Przepisy i warunki konkretnych promocji, aby uniknąć nieporozumień.
  1. Każda oferta bonusowa z BetSonic jest przyznawana tylko jeden raz na koncie gracza, dla adresu IP i innego miejsca z publicznego komputera (biuro, biblioteka, uczelnia itp.).
  1. BetSonic zastrzega sobie prawo do unieważnienia wszelkich bonusów i / lub wygranych uzyskanych przez nieuczciwe zachowanie klienta ( jednego gracza lub grupy graczy), w tym prawo do odmówienia zleconej wypłaty gotówki, do odliczenia bonusu z konta gracza oraz do podjęcia niezbędnych kroków w celu odzyskania kwoty utraconej w wyniku oszustwa.

Jeśli masz jakiekolwiek pytania dotyczące tej oferty, nie wahaj się zapytać naszego działu obsługi klienta.

W przypadku jakichkolwiek rozbieżności czy kwestii spornych, angielska wersja regulaminu jest nadrzędna

Copyright © All rights reserved. | Newsphere by AF themes.