Home Gratis free rounds Betsonic 100% bonusu od pierwszego depozytu w kasynie do 100 EUR!

Betsonic 100% bonusu od pierwszego depozytu w kasynie do 100 EUR!

6 min read
0
499

BetSonic - Ekskluzywny bonus 100% do 50€

Betsonic Bonus w kasynie

100% bonusu od pierwszego depozytu w kasynie do 100 EUR!

Przepisy i warunki dla bonusu w kasynie

Zdobądź 100% bonusu w 3 prostych krokach:

Zarejestruj konto, wpłać depozyt i graj!

Data rozpoczęcia: 2012-04-25

Data ważności oferty: 2012-05-31

  • Warunki uczestnictwa
  • Wymagania dla zakładów
  • Ogólne warunki dla Betsonic, bonus w kasynie

 

  • Warunki uczestnictwa

1)      Oferta ta jest dostępna tylko dla nowych klientów lub tych, którzy nigdy nie otrzymali bonusu w kasynie. Oferta pozwala na otrzymanie 100% bonusu z wpłaconego depozytu na Betsonic.com do 100 €.Minimalna kwota depozytu to 10 €.

2)      Maksymalna kwota bonusu to 100€.

3)      Nie można łączyć bonusu w kasynie z innymi ofertami promocyjnymi.

4)      Promocja trwa od 25 kwietnie 2012 do 31 maja 2012

5)      Klient może mieć aktywny tylko jeden bonus w kasynie w danym czasie.

6)      Dla każdego umieszczonego zakładu, środki pobierane są z konta gracza. Jeżeli na koncie gracza posiadasz tylko kwotę bonusową, środki na zakład pobierane są z niej. Kwota bonusowa będzie obciążana tylko, gdy na Twoim koncie gracza nie będzie środków w gotówce.

7)      Ta oferta jest kierowana do rezydentów następujących państw Niemcy, Hiszpania, Holandia, Grecja, Włochy, Austria, Norwegia, Finlandia, oraz Szwecja.

  • Wymagania dla zakładów

1)      Zanim zlecisz wypłatę lub transfer środków do innego produktu Betsonic, kwota depozytu i wygranych musi być obrócona trzydzieści (30) razy. Przy próbie wypłaty lub przeniesienia danej kwoty przed wymaganym obrotem stawka bonusu i pochodzące z niego wygrane zostaną anulowane.

2)      Jeżeli warunki bonusu nie zostaną spełnione w ciągu siedemdziesięciu (70) dni (chyba, że istnieje konkretna zmiana w Przepisach i Warunkach) od momentu dodania bonusu,  Betsonic zastrzega sobie prawo do anulowania kwoty bonusu (w tym wygrane pochodzące z bonusu) z konta gracza.

3)      Należy pamiętać, że różne gry mogą przyczynić się do innego udziału procentowego w osiąganiu wymaganego obrotu bonusem:

GraWkład procentowy
Video Sloty 100%
Poker, Gry stołowe i inne (m.in Keno, Zdrapka) 40%
Video Poker10%
Blackjack, Ruletka2%

Przykład

Jeśli zdecydujesz się postawić kwotę 100 euro na grę w ruletkę, to zostanie ona obliczona jako 2 € na spełnienie wymagań obrotu bonusem.

  • Ogólne warunki dla Betsonic, bonus w kasynie
  1. “Zasady i warunki oferty bonusowej w kasynie” są całkowicie zgodne z “Zasadami Betsonic”. BetSonic zastrzega sobie prawo do zmiany Warunków i / lub wycofania promocji w dowolnym czasie bez podania przyczyny lub bez powiadomienia. Graczą zaleca się regularnie przeglądać Przepisy i warunki konkretnych promocji, aby uniknąć nieporozumień.
  1. Każda oferta bonusowa z BetSonic jest przyznawana tylko jeden raz na koncie gracza, dla adresu IP i innego miejsca z publicznego komputera (biuro, biblioteka, uczelnia itp.).
  1. BetSonic zastrzega sobie prawo do unieważnienia wszelkich bonusów i / lub wygranych uzyskanych przez nieuczciwe zachowanie klienta ( jednego gracza lub grupy graczy), w tym prawo do odmówienia zleconej wypłaty gotówki, do odliczenia bonusu z konta gracza oraz do podjęcia niezbędnych kroków w celu odzyskania kwoty utraconej w wyniku oszustwa.

Jeśli masz jakiekolwiek pytania dotyczące tej oferty, nie wahaj się zapytać naszego działu obsługi klienta.

W przypadku jakichkolwiek rozbieżności czy kwestii spornych, angielska wersja regulaminu jest nadrzędna

Load More Related Articles
Load More By John Cartman
Load More In Gratis free rounds

Check Also

STS won in the SBC Awards 2019

STS – the largest bookmaker in Poland, which also operates in several European markets – w…