Home Betsafe zostań mistrzem zakładów – Highest Odds Chalenge

Betsafe zostań mistrzem zakładów – Highest Odds Chalenge

4 min read
0
458

Betsafe zostań mistrzem zakładów - Highest Odds Chalenge

Betsafe – Złóż najwyższy zakład i rywalizuj o część z puli €5000 oraz o wycieczkę do Londynu na mecz Premier League pomiędzy Arsenalem, a Tottenhamem!

Europejskie ligi piłkarskie wznowiły swoje rozgrywki. Aby to uczcić organizujemy wielkie zawody w naszym serwisie Zakładów Sportowych.

Między 24.8.2012 – 30.9.2012 rozgrywanych będzie 7 zawodów na najwyższy zakład. Co tydzień wyłoniony zostanie zwycięzca, a na koniec Mistrz Zakładów otrzyma wyjątkową nagrodę w postaci wycieczki do Londynu na mecz Arsenal – Tottenham na Emirates Stadium Składaj zakłady na cokolwiek chcesz w naszym serwisie Zakładów Sportowych i wykorzystaj szansę na zostanie Mistrzem Zakładów Betsafe

Betsafe Sport Highest Odds Chalenge

Regulamin zawodów

Zawody na najwyższy zakład w Betsafe – walcz o część ogromnej puli nagród €5000 oraz wycieczkę do Londynu na mecz Arsenal – Tottenham w Premier League!

Między 24/8 – 30/9 przeprowadzanych będzie w sumie 7 zawodów na najwyższy zakład. Zwycięzca wygrywa nagrody pieniężne co tydzień, a Mistrz Zakładów otrzyma bilet na mecz Premier League, gdzie w derbach Północnego Londynu zmierzą się Arsenal i Tottenham.

Oto, jak rywalizować:

Złóż zakład łączony (podwójny, potrójny itp.) na mecze rozgrywane między 24 sierpnia, a 30 września 2012 za minimum 5PLN, a automatycznie zostaniesz zakwalifikowany do zawodów. Gracz z najlepszym kuponem zawierającym najwyższy zakład wygrywający zostanie zwycięzcą zawodów. Najlepszych 10 graczy otrzyma nagrody, co tydzień. Pierwszą nagrodą jest:

  • Wycieczka na mecz Premier League dla 2 osób
  • W tym przelot
  • 2 doby hotelowe we wspaniałym 4-gwiazdkowym hotelu Hilton Euston oraz bilety na mecz (bardzo dobre miejsca!) + €500!

Uwaga:Uczestnicząc w zawodach możesz złożyć dowolną ilość kuponów. Tylko kupony złożone do godz. 23:59 CET w każdą niedzielę będą rozpatrywane w niniejszej promocji. Liczy się czas złożenia kuponu, a nie czas rozstrzygnięcia zakładu, dlatego złożenie kuponu po godz. 23:59 CET w niedzielę będą wliczały się do następnej rywalizacji. Sprawdź dokładne daty konkretnych zawodów.

Niniejsze zawody są przeznaczone dla wszystkich klientów z Finlandii, Łotwy, Polski, Niemiec, Szwajcarii oraz Austrii.

Rozpocznij rywalizację i obstawiaj wysoko!

Load More Related Articles
Load More By John Cartman
Load More In 

Check Also

Polish Football League “Ekstraklasa” launches the streaming platform of live match

Ekstraklasa S.A. starts with its largest technology project – its own OTT (Over The …