Fri. Sep 25th, 2020

Free Spin Gratis

bonuses & other casino promotions

Betsafe zostań mistrzem zakładów – Highest Odds Chalenge

2 min read

Betsafe zostań mistrzem zakładów - Highest Odds Chalenge

Betsafe – Złóż najwyższy zakład i rywalizuj o część z puli €5000 oraz o wycieczkę do Londynu na mecz Premier League pomiędzy Arsenalem, a Tottenhamem!

Europejskie ligi piłkarskie wznowiły swoje rozgrywki. Aby to uczcić organizujemy wielkie zawody w naszym serwisie Zakładów Sportowych.

Między 24.8.2012 – 30.9.2012 rozgrywanych będzie 7 zawodów na najwyższy zakład. Co tydzień wyłoniony zostanie zwycięzca, a na koniec Mistrz Zakładów otrzyma wyjątkową nagrodę w postaci wycieczki do Londynu na mecz Arsenal – Tottenham na Emirates Stadium Składaj zakłady na cokolwiek chcesz w naszym serwisie Zakładów Sportowych i wykorzystaj szansę na zostanie Mistrzem Zakładów Betsafe

Betsafe Sport Highest Odds Chalenge

Regulamin zawodów

Zawody na najwyższy zakład w Betsafe – walcz o część ogromnej puli nagród €5000 oraz wycieczkę do Londynu na mecz Arsenal – Tottenham w Premier League!

Między 24/8 – 30/9 przeprowadzanych będzie w sumie 7 zawodów na najwyższy zakład. Zwycięzca wygrywa nagrody pieniężne co tydzień, a Mistrz Zakładów otrzyma bilet na mecz Premier League, gdzie w derbach Północnego Londynu zmierzą się Arsenal i Tottenham.

Oto, jak rywalizować:

Złóż zakład łączony (podwójny, potrójny itp.) na mecze rozgrywane między 24 sierpnia, a 30 września 2012 za minimum 5PLN, a automatycznie zostaniesz zakwalifikowany do zawodów. Gracz z najlepszym kuponem zawierającym najwyższy zakład wygrywający zostanie zwycięzcą zawodów. Najlepszych 10 graczy otrzyma nagrody, co tydzień. Pierwszą nagrodą jest:

  • Wycieczka na mecz Premier League dla 2 osób
  • W tym przelot
  • 2 doby hotelowe we wspaniałym 4-gwiazdkowym hotelu Hilton Euston oraz bilety na mecz (bardzo dobre miejsca!) + €500!

Uwaga:Uczestnicząc w zawodach możesz złożyć dowolną ilość kuponów. Tylko kupony złożone do godz. 23:59 CET w każdą niedzielę będą rozpatrywane w niniejszej promocji. Liczy się czas złożenia kuponu, a nie czas rozstrzygnięcia zakładu, dlatego złożenie kuponu po godz. 23:59 CET w niedzielę będą wliczały się do następnej rywalizacji. Sprawdź dokładne daty konkretnych zawodów.

Niniejsze zawody są przeznaczone dla wszystkich klientów z Finlandii, Łotwy, Polski, Niemiec, Szwajcarii oraz Austrii.

Rozpocznij rywalizację i obstawiaj wysoko!

You may have missed