Home Gratis free rounds Bonus Betano Sport – bonus aż do 200 PLN

Betano Sport – bonus aż do 200 PLN

14 min read
0
704

Betano Sport – bonus aż do 200 PLN

Betano Sport - bonus aż do 200 PLN

 

 

Zarejestruj się w Betano, dokonaj pierwszej wpłaty, a my ją podwoimy, aż do kwoty 200 PLN.

 

Zarejestruj się!

 

OGÓLNE ZASADY I WARUNKI

1. Dokonaj pierwszej wpłaty na swoje konto BetanoSport (20 PLN lub więcej), a przyznamy Ci bonus w wysokości 100% do kwoty 200 PLN (w przypadku wpłaty 200 PLN).

 

2. Bonus pojawi się na Twoim koncie natychmiast po dokonaniu wpłaty. Bonus powitalny, który Ci przysługuje, przyznawany jest w momencie dokonania pierwszej wpłaty, a nie po założeniu konta. Jeśli z jakiegoś powodu bonus nie zostanie Ci przyznany automatycznie (co zdarza się rzadko), prosimy o kontakt na adres mailowy polska@betano.com

 

3. Aby móc wypłacić kwotę salda bonusowego ze swojego konta, musisz 5-cio krotnie obrócić całą kwotą zgromadzoną na koncie (wpłata + bonus) BetanoSport. W przypadku wpłaty 50 PLN, dla której przysługuje bonus w wysokości 50 PLN (w sumie 100 PLN), musisz obstawić zakłady (dokonać obrotu) o łącznej wartości 500 PLN.

 

4. Wszelkie dostępne na Twoim koncie kwoty gotówkowe (wpłacone przez Ciebie lub wygrane w zakładach) przy zawieraniu zakładów zawsze będą wykorzystywane jako pierwsze przed saldem bonusowym. Wszystkie zyski z zakładów rozdzielane są w zależności od źródła, z którego pochodzą pieniądze użyte do zawarcia zakładu.

 

Każde żądanie wypłaty środków przed dokonaniem wymaganego obrotu (patrz punkt 3) spowoduje automatyczne i nieodwołalne umorzenie salda bonusowego oraz anulowanie wszelkich innych aktualnych promocji włącznie z bonusem powitalnym oraz wszystkich zysków z wygranych zdobytych przy użyciu tych promocji.

 

Przykład 1: Wpłacasz 30 PLN i otrzymujesz bonus w wysokości kolejnych 30 PLN. Zawierasz pierwszy zakład, obstawiając kwotę 60 PLN (30 PLN salda gotówkowego i 30 PLN bonusu) i wygrywasz 300 PLN. Składowe Twojego salda będą następujące: 150 PLN salda gotówkowego (kwota, którą możesz wypłacić) oraz 150 PLN salda bonusowego. W przypadku żądania wypłaty przed spełnieniem warunku pięciokrotnego obrotu całą sumą (kwota wpłaty + bonus), 150 PLN salda bonusowego zostaje umorzone automatycznie i nieodwołalnie.

 

Przykład 2: Wpłacasz 50 PLN i otrzymujesz bonus w wysokości kolejnych 50 PLN. Zawierasz pierwszy zakład, obstawiając kwotę 80 PLN (50 salda gotówkowego i 30 PLN bonusu) i wygrywasz 300 PLN. Składowe Twojego salda są następujące: 187,50 PLN salda gotówkowego (kwota, którą możesz wypłacić) oraz 132,50 PLN salda bonusowego. W przypadku żądania wypłaty przed spełnieniem warunku pięciokrotnego obrotu całą sumą (kwota wpłaty + bonus), saldo bonusowe zostaje umorzone automatycznie i nieodwołalnie.

 

W każdej chwili możesz sprawdzić składowe swojego salda (kwoty wkładu własnego oraz kwoty bonusowe), wystarczy, że najedziesz kursorem na „Saldo” swojego konta.

 

5.  Obrót bonusem uważa się za ważny jedynie w przypadku kursów większych lub równych 1,65. W każdej chwili możesz sprawdzić brakującą kwotę obrotu wymaganą do wypłaty bonusu w zakładce „Promocje”, która znajduje się w poziomym menu w sekcji Twojego konta. Tam znajdziesz stosowne obliczenia Twojego obrotu.

 

6. Zakłady z marżą 0%: Zakłady z marżą 0% nie są uwzględniane w obliczaniu obrotu, nie można też skorzystać przy ich zawieraniu z salda bonusowego.

 

7. Naliczenie obrotu następuje po rozliczeniu zakładów, nie po ich zawarciu. Zakłady zawarte na tym samym rynku lub sprzeczne zakłady nie będą brane pod uwagę w ostatecznej kalkulacji przeprowadzanej na potrzeby tej promocji. Ta sama zasada ma zastosowanie przy zakładach podwójnej szansy, dokładnym wyniku, handicap oraz różnicy zwycięstwa w piłce nożnej. Pocasport Ltd zastrzega sobie prawo do umorzenia bonusu w dowolnej chwili oraz do odebrania całego salda bonusowego (bonus i wygrane uzyskane z obrotów saldem bonusowym), jeśli uzna, iż posiadacz rachunku próbuje wypłacić bonus, nie stosując się do powyższych zasad.

 

8. Anulowane zakłady lub zakłady na mecze odwołane lub zawodników, którzy nie wzięli udziału w meczu, a także wydarzenia, które z jakiegokolwiek powodu zostały rozliczone po kursie 1,00, nie są wliczane do obrotu.

 

9. Twoje saldo bonusowe oraz zyski z zakładów zawartych przy wykorzystaniu tego salda, zanim dokonasz wymaganego obrotu, nie są dostępne dla gry w pokera i w kasynie (patrz punkt 3). Jeśli zatem wpłacisz 20 PLN i otrzymasz 20 PLN bonusu, nie możesz grać pokera lub/i w kasynie przy użyciu 20 PLN Twojego salda bonusowego.

 

10. Prawo do bonusu przysługuje jedynie naszym klientom, którzy są mieszkańcami Polski. Jeśli jesteś Polakiem mieszkającym za granicą i z tego powodu nie otrzymałeś bonusu automatycznie, skontaktuj się z naszym działem obsługi klienta.

 

11.Promocja obowiązuje w przypadku dokonania pierwszej wpłaty w ciągu 6 miesięcy od dnia rejestracji. Po dokonaniu pierwszej wpłaty każdy gracz ma 60 dni kalendarzowych na spełnienie warunków dotyczących obrotu (patrz punkt 3). Jeśli nie uczyni tego w okresie 60 dni, cała kwota salda bonusowego przepada.

 

12. Gracze, którzy otrzymali bonus, płacąc przy użyciu Paysafecard, nie mogą dokonać wypłaty na konto Skrill, jeśli nie podjęli najpierw kwoty równej co najmniej tyle, ile wynosiła wpłata przy użyciu Paysafecard, na konto bankowe, którego są beneficjentami lub, jeśli tak uzna firma, całej należącej do nich kwoty.

 

13. Ta oferta skierowana jest do nowych graczy BetanoSport i nie łączy się z innymi promocjami dla nowych kont graczy. Jeśli gracz skorzystał już z jakiejkolwiek promocji subskrypcji, pierwszej wpłaty lub pierwszego zakładu w Betano, nie przysługuje mu prawo do bonusu.

 

14. Gracz w danej chwili może korzystać tyko z jednego aktywnego bonusu lub jednej aktywnej promocji. Tylko po zakończeniu poprzedniej oferty, gracz może skorzystać z nowego bonusu. Na przykład, jeśli jakiś gracz skorzystał z free bet code wygranego w konkursie, nie zakończył jednak udziału lub nie spełnił warunków tej promocji, zyska prawo do promocji bonusu 100% przy pierwszej wpłacie, której dokona, po zakończeniu udziału w promocji free bet code.

 

15. Zastrzegamy sobie prawo do przeprowadzenia procesu weryfikacji poszczególnych pozycji rachunku naszego klienta, prosząc o przesłanie drogą mailową skanów odpowiednich dokumentów, dzięki czemu nadal będzie on uprawniony do bonusu. W przypadku nieprzesłania odpowiednich dokumentów w ciągu 10 dni kalendarzowych gracz traci prawo do bonusu oraz do salda bonusowego.

 

16. Limit promocji to jeden bonus na osobę, rodzinę, adres pocztowy, adres mailowy, IP lub komputer. W przypadku identyfikacji użytkownika (lub grupy użytkowników), który naruszył tę zasadę i zdobył bonus nielegalnie, zastrzegamy sobie prawo do zamknięcia wszystkich kont powiązanych z tym użytkownikiem, zwracając początkową kwotę wpłaty i wstrzymując wypłatę wszelkich wygranych pochodzących z bonusu. Zastrzegamy sobie prawo do odbierania bądź przyznawania członkom praw do bonusu ilekroć uznamy za stosowne.

 

17. Oferta BetanoSport przeznaczona jest dla graczy, którzy obstawiają zakłady dla rozrywki. W przypadku gdy gracz lub grupa graczy naruszy lub będzie próbowała naruszyć którąkolwiek z powyższych zasad lub jeśli dowiemy się, że próbuje czerpać gwarantowane zyski z bonusu, kupując i sprzedając zakłady (arbitrage) lub w jakikolwiek inny sposób, zastrzegamy sobie prawo do zamknięcia wszystkich powiązanych kont, anulowania bonusu oraz zysków z niego na tych kontach, jak również zysków ze wszelkich późniejszych zakładów zawartych po wypłacie bonusu.

 

18. Każda wpłata musi zostać zabezpieczona indywidualnie. Nie można dokonywać wpłaty na rzecz innej osoby lub grupy osób.

19. Nasza firma zastrzega sobie prawo do zmiany warunków oferty lub jej wycofania w dowolnej chwili, bez podania powodu lub powiadamiania użytkowników.
Load More Related Articles
Load More By John Cartman
Load More In Bonus

Check Also

Willy’s Hot Chillies – new NetEnt slot

Willy’s Hot Chillies™ Slot is packed with Multiplier Wilds. There are Multipliers o…