Toto-Mix ( Toto Mix / Totolotek ) | Free Spin Gratis

Toto-Mix ( Toto Mix / Totolotek )

By  | August 1, 2012 | Filed under: Uncategorised
Totolotek S.A. jest organizatorem zakładów wzajemnych w Polsce od 1992 roku. Działalność prowadzona jest w oparciu o „Ustawę o grach hazardowych” na podstawie koncesji i regulaminów gry przyznawanych przez Ministerstwo Finansów RP.

Totolotek S.A. dysponuje największą siecią przyjmowania zakładów wzajemnych w Polsce, liczącą blisko 450 punktów w całym kraju.
Sieć sprzedaży jest stale rozwijana o nowe lokalizacje.


Od 2005 roku Totolotek S.A. jest członkiem międzynarodowej grupy INTRALOT.


W 2008 roku Spółka została przyjęta do The European Lotteries – Międzynarodowego Stowarzyszenia Loterii i Totalizatorów będącego oficjalnym partnerem UEFA.

Oferta produktowa firmy:

W ofercie Totolotek S.A. znajdują się następujące produkty:

  • zakłady bukmacherskie Toto-Mix
  • totalizatory piłkarskie Toto-Liga i Toto-Gol
  • totalizator konny Toto-Lotek

Zakłady bukmacherskie Toto-Mix to główny produkt Spółki polegający na typowaniu, zaistnienia różnych wydarzeń ze świata sportu jak i sfery społeczno-kulturalnej.
Prezentowane zdarzenia w ofercie posiadają od jednego do kilku możliwych opcji typowania. Każdy wybrany typ określony jest przez kurs na podstawie, którego w bardzo łatwy sposób można obliczyć wysokość ewentualnej wygranej.
Zakłady bukmacherskie to obecnie najpopularniejsza forma zakładów na świecie, która stale zyskuje sobie coraz większe grono sympatyków. Na fakt ten wpływa przede wszystkim różnorodność oferty oraz możliwość wygranych, których wysokość ustalana jest przez grającego. 

    
Kolejnymi produktami Totolotek S.A. są oferowane na zasadzie wyłączności totalizatory piłkarskie Toto-Liga oraz Toto-Gol.

Toto-Liga to zestaw 13 meczów piłkarskich oferowanych w postaci trzech zestawów do gry: Liga Polska, Liga Angielska i Ligi Inne. Zakłady polegają na wytypowaniu wyników wszystkich 13 meczów z wybranego zestawu, podając zwycięską drużynę i/lub remis.


Toto-Gol to zestaw 6 meczów oferowanych w postaci dwóch zestawów do gry: Z1 i Z2. Zakłady polegają na wytypowaniu dokładnego wyniku bramkowego wszystkich 6 meczów wybranego zestawu.
Wygrana w obydwu totalizatorach określana jest na podstawie stopni wygranych, których wysokość zależna jest od łącznej sumy wpłaconych stawek, bieżącej kumulacji oraz liczby zakładów z poprawnymi typami.

Totalizator Konny Toto-Lotek to zakłady na wyścigi konne. Zakłady przyjmowane są na wyścigi odbywające się na polskim torze we Wrocławiu oraz na wyścigi kłusaków rozgrywanych na torach w Szwecji. Zakłady na szwedzkie wyścigi kłusaków przyjmowane są w ramach puli międzynarodowej, która tworzona jest przez 13 krajów na świecie. Zakłady te, dzięki międzynarodowej puli na wygrane, to przede wszystkim możliwość wysokich wygranych. Najpopularniejsze z nich to organizowane, co sobotę zakłady V75, gdzie typuje się zwycięzców 7 kolejnych gonitw, a wygrana następuje już przy trafnym wytypowaniu zwycięzców 5 gonitw.

W lipcu 2010 roku Totolotek SA został uhonorowany złotym godłem w ogólnopolskim konkursie Laur Klienta 2010 w kategorii “Zakłady bukmacherskie”.
Wprowadzenie przez Totolotek SA zakładów na wyścigi szwedzkich kłusaków w puli międzynarodowej na rynek polski zostało uhonorowane przyznaniem ogólnopolskiego godła Laur Konsumenta w kategorii Odkrycie Roku 2008.
W czerwcu 2009 roku, Totolotek został uznany Solidnym Pracodawcą 2008 roku.


W punktach przyjmowania zakładów Totolotek prowadzona jest również sprzedaż informacji związanych z oferowanymi zakładami (dzienna i tygodniowa oferta Toto-Mix, zestawy par Toto-Ligi i Toto-Gola oraz programy na zakłady wyścigów konnych Toto-Lotek).
Dodatkowo firma prowadzi sprzedaż doładowań do telefonów komórkowych.

 

 

Totolotek S.A. stara się aktywnie udzielać finansowego i organizacyjnego wsparcia wszelkim formom działalności, które związane są z amatorskim i profesjonalnym sportem.

 

Siedziba Spółki:

Totolotek S.A.
ul. Taneczna 18 b
02-829 Warszawa
tel. +48(022) 321 03 00
fax. +48 (022) 321 03 31

NIP 524-03-02-341
KRS 0000027214
Kapitał zakładowy: 8.000.000 PLN
Wpłacony kapitał zakładowy: 8.000.000 PLN
Sąd Rejonowy  dla m.st. Warszawy XIII Wydział Gospodarczy-Rejestrowy

Tags: , , , , , , , , , , ,

CasinoCruise – 20 Free Spins on Starburst – No deposit & No wagering +150% up to $/€/£200+ 100 Free Spins